Како да ја преболиш Меган Фокс?

Поранешниот сопруг на актерката Меган Фокс и ѕвезда на серијата „Beverly Hills 90210“, Брајан Остин Грин, се чини конечно ја преболи врската со холивудската убавица.

Според таблоидот People, тој „најде утеха“ во прегратките на танчарката Шарна Барџес. Двајцата преку социјалната мрежа Instagram потврдија дека се во врска со објавување на заедничка фотографија.

Шарна Барџис (35) од популарното шоу „Dancing with the Stars“ сподели фотографија со актерот. „Тој“, напиша кратко таа.

Грин и Барџес беа видени заедно непосредно пред Божик, а сега ја потврдија својата врска и добија бројни честитки на социјалните мрежи.

„Всушност, веќе не сум сингл“, изјави танчерката за Us Weekly во декември.

„Но, сепак е многу ново, знаете, се забавуваме, никој сè уште не го нарекува тоа врска“, рече таа тогаш.

Во мај, Остин Грин потврди дека раскинале со Меган Фокс, а актерката поднесе барање за развод во ноември.

Остин Грин, кој беше во брак со Фокс десет години, во една од епизодите на неговиот подкаст во мај минатата година потврди дека се разведуваат.

„Сакав ова да излезе од моја уста. Сакав луѓето да слушнат сè од мене", објасни тој и тогаш тврдеше дека Фокс е во врска со раперот Машин Ган Кели.

Но, се чини дека актерот не ја преболел Фокс, барем не како што се обиде да го претстави „преболувањето“ во мај кога отворено зборуваше за нивниот развод по 10 години брак.

Тој одговори на објавата на неговата поранешна сопруга на Instagram во август минатата година. Да потсетиме, актерката објави фотографија со Машин Ган Кели под која напиша:

"Убав до болка. Моето срце е твое“, напиша Меган под црно-белата фотографија на која позира со своето ново момче.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Не требаше долго за нејзиниот поранешен сопруг индиректно да реагира на оваа објава. Брајан објави серија фотографии од нивните три сина заедно, Ноа, Боди и Џрни, како и неговиот најстар син од првиот брак, Касиус.

"Момчињата се убави до болка. Моето срце е нивно“, напиша Брајан алудирајќи на објавата на Меган која ја објави само еден час порано.

реклама

Спасовски: Во Вевчани не се случи ништо спектакуларно, сакаа инцидент и сензационалност

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Програмер има уште две шанси да ја погоди лозинката за сметка со 240 милиони долари

Read more

Филм & ТВ

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Read more

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Дали песна за возачка дозвола ќе биде песната на 2021? Веќе руши рекорди

Читај повеќе

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Читај повеќе
  • play_arrow

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Читај повеќе

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Читај повеќе

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Читај повеќе

Скандалот зеде данок: Арми Хамер се повлече од „Shotgun Wedding“

Читај повеќе

Сара Климоска е една од европските Ѕвезди во подем за 2021

Читај повеќе

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Читај повеќе