Како да користите Spotify?

М.С.
/ 28.07.2020 / 15:43

Spotify е музичка платформа на која има повеќе од 50 милиони песни кои може да ги слушате кога и да посакате.

Стриминг платформата за слушање музика од почетокот на месецов е достапна во нашата земја, во пакетот со уште 12 други земји.

На новото видео на YouTube каналот Howfinity ќе ви покажат како да направите профил и да ја користите апликацијата.

реклама

Нови видеа

play_arrow

Што има во внатрешноста на најстариот телефон во светот?

Read more
play_arrow

Што се случува со правилото за игра со рака?

Read more
play_arrow

Наставник е најтетовираниот Французин

Read more
play_arrow

Најдобрите бесплатни iOS и Android игри од септември 2020

Read more
play_arrow

Мит или вистина: Ова се најпознатите фудбалски клетви

Read more
play_arrow

Џинови во реалниот свет за кои тешко ќе верувате дека навистина постојат

Read more
play_arrow

Времеплов: Пред 3 години Вардар го постигна првиот гол во Лига Европа

Read more
play_arrow

Крај Токио се исправи огромниот робот RX-78-2 Gundam

Read more
play_arrow

Никол Кидман и Хју Грант во новата мини-серија „The Undoing“ на HBO

Read more
play_arrow

Десет клупски легенди кои шокантно се вратиле „дома“

Read more
play_arrow

Варијации на склекови со кои најбрзо ќе набилдате мускули

Read more
play_arrow

Netflix изненадување – ја најави серијата „Resident Evil: Infinite Darkness“

Read more