Како за минута да се поправи расипаниот патент?

Нема да морате да ја менувате или да ја фрлите вашата гардероба само поради еден расипан патент.

Дефектот на патентот понекогаш се случува во најлошиот можен момент, неколку минути пред да треба да ја напуштите куќата.

За среќа, можете многу брзо да го решите овој проблем.

Причините за дефектот во главно остануваат мистерија. Понекогаш патентот се кине на ново купениот дуксер или фустан. Сигурно нема потреба ни да размислуваме за тоа.

Наместо да фрлате фустан, фармерки, дуксер и слично, едноставно отстранете го дефектот. Исто така, добрата вест е што нема да мора да ја носите гардеробата на кројач.

Поправката може да се направи, ни помалку ни повеќе, со вилушка:

Remote video URL
Тагови
реклама

Секс во бременост: Дали е безбеден за бебето и кои пози и се најудобни на жената?

Read more

Ситуации и места каде што е најлесно да се заразите со омикрон

Read more

Зеленчук што дебелее: Ако сте на диета, внимателно колку го јадете

Read more

IQ мапа: Кој е поглуп, а кој попаметен од Македонците во Европа?

Read more

Живот

Искрен и отворен: Со овој хороскопски знак секогаш знаете на што сте

Read more

Истражување покажа: Мажите со маска на лицето делуваат попривлечно

Read more

Во 113 година од животот почина најстариот маж во светот

Read more

Интелигентните луѓе се „ноќни птици“

Read more
 

Магазин

Искрен и отворен: Со овој хороскопски знак секогаш знаете на што сте

Читај повеќе

Село во кое може да живеете само ако сте оперирале слепо црево

Читај повеќе

Истражување покажа: Мажите со маска на лицето делуваат попривлечно

Читај повеќе

10 цитати за животот од Харуки Мураками

Читај повеќе

Што се случува во телото ако пиете кафе пред утринскиот тренинг?

Читај повеќе

Зеленчук што дебелее: Ако сте на диета, внимателно колку го јадете

Читај повеќе

Во 113 година од животот почина најстариот маж во светот

Читај повеќе

Рецепт на денот: Зеленчук и пршута во бешамел сос

Читај повеќе

Пет витамини и минерали важни во текот на зимските месеци

Читај повеќе