Кање со бизарна маска се појави на свадба кај синот на најбогатиот човек во светот

Кање Вест повторно ги шокираше обожавателите откако пристигна на аеродромот во Венеција и се појави со бизарна маска со цел да не го препознаат папараците.

Во Венеција пристигна за да пее на свадбата на Александар Арно, син на еден од најбогатите луѓе во светот. Александар е син на Бернард Арно и главен директор на луксузниот бренд LVMH .

Кање ги изведе хитовите „Runaway“ и „Flashing Lights“, а обожавателите велат дека имал проблеми во текот на настапот бидејќи му сметала неговата бизарна маска на лицето.

Тагови
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Музика

Кои музичари останаа најбогати и покрај пандемијата?

Read more

Топ 10 женски групи кои повеќе не постојат

Read more

Billboard ја прогласи најдобрата песна на сите времиња

Read more

Spotify поради Адел ја укина опцијата shuffle за албуми

Read more
 

Сцена

  • filter

Пред Нова година почнува 6. сезона на „Преспав“

Читај повеќе

Кои музичари останаа најбогати и покрај пандемијата?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Линдзи Лохан се сврши со банкар од Дубаи

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 филмски интерпретации на принцезата Дијана

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 женски групи кои повеќе не постојат

Читај повеќе
  • play_arrow

Студент од Северна Кореја осуден на смрт поради криумчарење на серијата „Squid Game“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлер за новиот филм „American Refugee“

Читај повеќе
  • play_arrow

Новиот документарец за Битлси го демистифицира распаѓањето на Фамозната четворка

Читај повеќе