Кардио вежби за на дождлив ден

Ф.З.
/ 21.05.2020 / 08:52

Дождливите денови не ни даваат можност да излеземе надвор и да ги направиме планираните кардио-вежби, но тоа не значи дека не може да ја завршиме работата и дома.

Моли ќе ви даде идеја како меѓу четири ѕидови сепак да го остварите планираното кардио-вежбање, а во истовреме и да уживате во звукот и мирисот на пролетниот дожд.

реклама

Фит

КЕТО - нов тренд за здраво слабеење

Read more

Флексибилност и рамнотежа: Пилатес вежби за секој ден

Read more

Утрински вежби за истегнување на телото

Read more

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more

Нови видеа

play_arrow

Репортер ограбен во програма во живо

Read more
play_arrow

Флексибилност и рамнотежа: Пилатес вежби за секој ден

Read more
play_arrow

Како изгледа кивањето во забавена снимка?

Read more
play_arrow

Што се случува кога некој ќе умре во вселената?

Read more
play_arrow

Астронаутите од МВС се вратија на Земјата по 196 дена во вселената

Read more
play_arrow

Еднонога патка учи повторно да оди

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за „The Life Ahead“ со Софија Лорен

Read more
play_arrow

Утрински вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Храна за слабеење: Пет рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Британската војска претстави нано-дрон од 190 грама што ќе патролира на воено поле

Read more
play_arrow

Астро лекции: Што е Суперземја?

Read more
play_arrow

Погоди ги маскотите со Арсен Венгер

Read more