Хари Стајлс и Емили Ратајковски фатени на дело во Токио

Изгледа дека не им било гајле кој ќе ги види.

Додека сите се прашуваат дали Селена Гомес и Зејн Малик навистина биле видени како се бакнуваат во ресторан во Њујорк, Хари Стајлс и Емили Ратајковски оставија малку простор за шпекулирање.

Стајлс и Ратајковски беа забележани како се навистина блиски еден со друг во Токио, Јапонија на 25 март - манекенка се бакнува и се смешка со пејачот и актер на фотографиите и видеото до кои дојде The Daily Mail.

Стајлс (29), кој беше во Јапонија за неговата турнеја Love on Tour, и Ратајковски (31) беа снимени како танцуваат и се бакнуваат на улица.

Remote video URL

Единственото прашање кое остана неодговорено е дали станува збор за забава за една вечер или на повидок е нова славна двојка.

И Емили Ратајковски, и Хари Стајлс неодамна излегоа од врска. Само една година откако го доби синот Силвестер Аполо Бер, Ратајковски го заврши четиригодишниот брак со Себастијан Бер-Меклард во летото 2022 година по бранот гласини за изневерување.

Хари Стајлс беше поврзуван со Оливија Вајлд две години, пред парот, наводно, да одлучи да паузира во ноември 2022 година.

реклама

Вучиќ: Вечерва ставив крај на кариерата

Read more

Како да се ослободите од мравките во домот?

Read more

Трите најздрави намирници во светот, научно докажано

Read more

Викенд хорскоп од 24 до 26 мај: Лавот е полн со емпатија, Вагата конечно се опушта

Read more

Филм & ТВ

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Read more

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Read more

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Read more

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Read more
 

Сцена

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Читај повеќе
  • play_arrow

Селин Дион низ солзи зборуваше за ретката болест: Ако не можам да одам, ќе ползам

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Читај повеќе
  • filter

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Читај повеќе

Полициска истрага за смртта на Метју Пери: Кој му го дал кетаминот?

Читај повеќе

The Rock изгледа непрепознатливо во неговата нова улога

Читај повеќе
  • play_arrow

Новинар ја изненади Ема Стоун кога ѝ се обрати со вистинското име

Читај повеќе
  • play_arrow

Филмот за Доналд Трамп разгоре контроверзии во Кан

Читај повеќе