Хороскопски знак кој сака да шефува и во спалната соба

Овој хороскопски знак сака да шефува, како во спалната соба, така и надвор од неа.

Додека некои сакаат да бидат доминантни во кревет, други сакаат да бидат задоволени. Познато е дека Јарците се доста издржливи во сексот, важат за големи љубовници, умеат со часови да користат љубовна техника, обидувајќи се да ја доловат до идеалност.

На првиот состанок можеби за нив ќе помислите дека воопшто не се заинтересирани за секс, но не е така. Во спалната соба се многу подобри отколку што мислите.

Јарците уживаат во садо-мазо игри, ако тие се главни. Сакаат груб секс, сакаат секси муабети односно безобразно зборување. Ги возбудува во текот на сексот да ги прашате што сакаат и тоа да им го направите.

Не сакаат романтика, колку повеќе сте перверзни толку повеќе сте им секси на Јарците.

Се сложуваат добро со Девица, Бик, Рак, Риби и Скорпија.

реклама

Кој е полицаецот кој со три потези спречи трагедија во Капитол хил?

Read more

Рецепт за печен компир стана хит на интернет

Read more

Откажан првиот меч на ракометниот Мундијал

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

Љубов и секс

Трите најверни хороскопски знаци

Read more

Пет работи кои секоја изневерена жена треба да ги знае за љубовницата

Read more

Знаци дека партнерот е несигурен во себе и незадоволен во врската

Read more

Кои секс трендови ќе владеат во 2021?

Read more
 

Магазин

Хороскопски знаци кои најтешко функционираат под стрес

Читај повеќе
  • play_arrow

Белите дробови кај луѓето кои прележале корона изгледаат полошо отколку кај пушачите

Читај повеќе
  • filter

Урнебесни пародии од фотографии на славни личности на Instagram

Читај повеќе
  • play_arrow

Рецепт за печен компир стана хит на интернет

Читај повеќе

Совети како да правите селфи фотографии како професионалец

Читај повеќе

Трите најверни хороскопски знаци

Читај повеќе
  • play_arrow

Ријана со нова секси колекција на долна облека

Читај повеќе
  • play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Прошетка по снежната Битола

Читај повеќе