„Хроничен проверувач“ или „цицач на батерија“ – кој тип на корисник сте вие?

Зошто да правите обичен тест на личноста кога може да направите забавен тест на личноста?

Овие тестови може да откријат скриени информации за вас, ви овозможуваат да откриете непозната карактеристика на вашиот карактер. Еве 15 типови на луѓе засновани на тоа како го користите вашиот телефон. Дали сте „хроничен проверувач“ или „цицач на батерија“?

Начинот на кој го користите вашиот смартфон може да каже многу за вашето вистинско јас.

реклама

Чек дис аут

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Read more

Времеплов: Најдобрата реклама со фудбалери на сите времиња

Read more

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more

Најстарата желка во светот наполни 190 години

Read more

Нови видеа

play_arrow

Дали секое Светско досега било наместено?

Read more
play_arrow

7 најскапи репрезентации за Светското во Катар

Read more
play_arrow

Која земја го измислила фудбалот?

Read more
play_arrow

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10 чекори до совршени стомачни мускули

Read more
play_arrow

15 најмоќни кинески воени возила

Read more
play_arrow

Најконтроверзното славење гол на Светско

Read more
play_arrow

15 најневеројатни подводни откритија

Read more
play_arrow

Што ако НАСА никогаш не постоеше?

Read more
play_arrow

Како изгледа глобално затоплување од 3°C?

Read more
play_arrow

Непријатни ситуации во погрешно време, фејл компилација

Read more