Стил

Ќерката на Силвестер Сталоне секси за магазинот Love

11. јануари 2017 - 16:36 | Б.С.Б.

18-годишната Систин, ќерка на познатиот актер Силвестер Сталоне и поранешниот модел Џенифер Флавин, се разголи во видео за магазинот Love.

Систин позираше во секси долна облека за магазинот Love, кој е познат по разголување на славни убавици.

 

@sistinestallone by @douginglish @seanknight @marcjacobs

A video posted by LOVE MAGAZINE (@thelovemagazine) on

Коментирај