Клубски вратар против пијан посетител

Рaзвиените мускули и големата самодоверба, во комбинација со алкохол можат да му создадат на човек слика дека е најсилниот на светот. Затоа тука се вратарите за да ги спуштат работите на земја. Во случајов да спуштат еден разјарен посетител на улицата пред клубот.

 

 

реклама

Чек дис аут

Пингвини во посета на музеј

Read more

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more

Роботи во Јужна Кореја прават и служат пијалаци на гостите

Read more

Њујорчани, претеравте!

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пингвини во посета на музеј

Read more
play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more
play_arrow

Погледнете како да направите прекрасна градина на покривот на вашата зграда

Read more
play_arrow

Работа од дома, фејл компилација

Read more
play_arrow

Италијанското знаме го разубави миланското небо

Read more
play_arrow

Корона-робот дезинфицира по индиските улици

Read more
play_arrow

Малку поразлични рецепти со тестенини

Read more