Кога те излажале колку се 20 сантиметри

На бензинска може да видите различни ситуации од кои повеќето можат и да ве насмеат. Особено ако не знаете да полните бензин.

На Twitter е објавено видео во кое гледаме урнебесно комична ситуација снимена на бензинска станица, несекојдневен момент во кој една жена неколку пати се обидува да го наполни резервоарот.

По неколку неуспешни обиди во кои се обиде дури и да го измери просторот до резерввоарот на автомобилот, таа конечно успеа да наполни бензин па дури и доби аплауз.

URL
реклама

Чек дис аут

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Read more

Времеплов: Најдобрата реклама со фудбалери на сите времиња

Read more

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more

Најстарата желка во светот наполни 190 години

Read more
 

Магазин

  • play_arrow
Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Кралица на зимата: Неколку рецепти со леќа

Читај повеќе

Кои зачини помагаат за побрзо варење и здрави црева?

Читај повеќе

Дали сте зависни од коцкање и обложување?

Читај повеќе

Магнетна резонанца: Зошто се прави и како изгледа овој дијагностички преглед?

Читај повеќе
  • play_arrow

По многу години, се роди прле во скопската Зоолошка

Читај повеќе

Time: Зеленски е личност на годината

Читај повеќе
  • filter

Кајгана fun with flags: Епизода 4 - кога синот на претседателот црта знаме

Читај повеќе

Прејадувањето е сериозно нарушување за кое многумина не се ни свесни

Читај повеќе

Лукот не е здрав за секого: Голем ризик за дури 4 групи луѓе

Читај повеќе