Кои се најгледани филмови и серии на HBO во моментов?

Порталот Flix Patrol ја објави листата на десетте најгледани филмови и серии на платформата за стриминг HBO Max.

Ако немате идеја што да гледате, можеби насловите подолу ќе ви послужат како инспирација.

Топ 10 најгледани филмови:

Barbie

Remote video URL

Elvis

Remote video URL

Blue Beetle

Remote video URL

Don’t Worry Darling

Remote video URL

The Flash

Remote video URL

No Hard Feelings

Remote video URL

Black Adam

Remote video URL

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

Remote video URL

The Fallout

Remote video URL

Meg 2: The Trench

Remote video URL
Топ 10 најгледани серии:

True Detective

Remote video URL

Succession

Remote video URL

Young Sheldon

Remote video URL

Curb Your Enthusiasm

Remote video URL

Tokyo Vice

Remote video URL

On the Roam

Remote video URL

Sex and the City

Remote video URL

The Last of Us

Remote video URL

The Tourist

Remote video URL

The Sopranos

Remote video URL
реклама

Се бараат доброволци за експеримент: За 60 дена ќе добијат 18.000 евра

Read more

Како би изгледала Европа ако светското море се подигне за 100 метри?

Read more

Наутро или навечер - кога е најдобро да земате витамин Д?

Read more

Скопје блеска во новогодишен амбиент среде април

Read more

Филм & ТВ

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ве носат на Месечината во филм за настанот од 1969

Read more

Зошто HBO се откажа од спин-оф серијата за Џон Сноу?

Read more

Стигна првиот тизер трејлер за новиот Joker, обожавателите поделени

Read more

Фаворитот за новиот Бонд се појави на црвениот тепих со 24 години постарата сопруга

Read more
 

Сцена

  • play_arrow
  • filter

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ве носат на Месечината во филм за настанот од 1969

Читај повеќе

Зошто HBO се откажа од спин-оф серијата за Џон Сноу?

Читај повеќе
  • play_arrow

Стигна првиот тизер трејлер за новиот Joker, обожавателите поделени

Читај повеќе
  • filter

Фаворитот за новиот Бонд се појави на црвениот тепих со 24 години постарата сопруга

Читај повеќе
  • play_arrow

Како Шакира се потруди никој да не дознае дека глумела во теленовела?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Саша Барон Коен и Исла Фишер се разведуваат по 13 години брак

Читај повеќе

Протекоа детали за продолжението: Свини или Зендаја ќе биде следната Бонд девојка

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за романтичната комедија Mother of the Bride

Читај повеќе