Кој е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Дечките од YouTube каналот Carwow одлучија да проверат кој автомобил е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Погледнете го видеото.

реклама

Авто новости

Оваа грешка при менување брзини може да предизвика скап дефект

Read more

Редок Mercedes SLR McLaren 722 чини вртоглави 2,6 милиони евра

Read more

Кој е побрз: Mercedes AMG C63 Black Series или BMW M3 F80?

Read more

Bugatti го реставрираше првиот Veyron Grand Sport

Read more

Нови видеа

play_arrow

Дали се слабее со 20.000 чекори на ден?

Read more
play_arrow

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако цел месец се туширате со ладна вода?

Read more
play_arrow

30 интересни факти за „Interstellar“

Read more
play_arrow

Олимпијада во верзија на Реми Галард

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Mercedes AMG C63 Black Series или BMW M3 F80?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more
play_arrow

Нема живот, само ужас: 10 најстрашни планети во универзумот

Read more
play_arrow

Топ 5 нови видеоигри за август 2021

Read more
play_arrow

Прошетка низ ирските замоци

Read more