Кој што кажува после секс - Овен: Ајде пак! Бик: Гладен сум

Може да верувате или да не верувате во хороскоп, но секогаш е забавно да прочитате што кажуваат астролозите за вашето однесување согласно хороскопскиот знак.

Припадноста на хороскопскиот знак може да даде некои информации за вашето однесување, вклучувајќи го и сексуалното, но ништо не треба да се зема премногу сериозно.

Согласно карактерните особини на различните хороскопски знаци, еве што најчесто би рекле веднаш после секс:

Овен: Ајде пак!

Бик: Гладен сум

Близнаци: Кај е далечинското?

Рак: Кога ќе се венчаме?

Лав: Добар бев, нели?

Девица: Мора да ја исперам постелнината

Вага: Ако тебе ти беше ок, и мене ми беше ок

Скорпија: Можеби треба да те однесам дома

Стрелец: Не ме барај, јас ќе те барам тебе

Јарец: Имаш визит-карта?

Водолија: Ајде сега да пробаме без облека!

Риба: Како рече дека се викаш?

реклама

За јавните личности и приватните газиња

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

СЗО: Во моментов нема конечно решение за коронавирусот, а можеби нема ни да има

Read more

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more

Љубов и секс

Пет работи што мажот ги прави за време на секс, а кои покажуваат дека те сака

Read more

Колку би требало да трае сексуалниот однос?

Read more

Три хороскопски знаци кои најлесно простуваат неверство

Read more

Три хороскопски знаци кои не поднесуваат апстиненција

Read more

Магазин

  • filter

Туристичките места пливаат во отпад: Каде да се впери прстот?

Читај повеќе
  • play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Читај повеќе
  • filter

Промени кои може да ги направите уште денеска за позелена иднина

Читај повеќе
  • play_arrow

Ретро разладување: Зошто треба да си купите фрижидер?

Читај повеќе
  • play_arrow

Тепачка во авион: Патници уапсени откако пијани одбивале да носат маски

Читај повеќе

Филипче: Лежалката на плажа лесно се заменува со болнички кревет

Читај повеќе

Рецепт на денот: Чизкејк во чаша

Читај повеќе

Маск: Пирамидите во Египет се изградени од вонземјани

Читај повеќе

Идеја за ручек: Пилешко во сос со печурки

Читај повеќе