Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Гледајте фудбал, навивајте и уживајте во Чоколино заедно со голманот на хрватската репрезентација,  Доминик Ливаковиќ. Освојте вредни награди, а на крајот и главната награда – ваучер за купување на спортска опрема во продавниците на Sport Vison со вредност од 100.000 денари.

Во периодот од 5 јуни до 15 јули 2024 година, купете еден производ Чоколино во вреќичка (Чоколино 500g, Чоколино 1000g, Чоколино Фит 400г, Чоколино Протеин Пауер 350g и Чоколино Дарк 350g) на кое било продажно место во Македонија и освојте ја главната награда - подарок картичка од „Sport Vision“ вредна 100.000 денари за да се опремите за вашите идни спортски успеси (големи и мали).

Покрај главната награда, во текот на шесте недели можете да освоите и еден од 4-те ваучери од првата фитнес мобилна апликација во Македонија, Fit Kit, пакет L во вредност од по 6.000 денари или подарок пакети од Чоколино.

Ако сметате дека овие награди се направени како за вас, можете да ги најдете сите информации како и формуларот за апликација на https://cokolino.mk/ . Во формуларот за апликација треба да ги внесте вашите лични податоци, број на фискална сметка и да прикачите слика од фискалната сметка, многу едноставно!

Затоа што никој не ви брани да купите Чоколино!

Со среќа!

реклама

Таравари именува нови директори на неколку здравствени установи

Read more

Летување во Југославија: Сиромашни, ама среќни

Read more

Како по природен пат да го намалите лошиот холестерол?

Read more

Тајсон: Зависник сум, повеќе би сакал да живеам краток живот во слава, отколку долг живот во „мрак“

Read more

Живот

Полната Месечина на 21 јули носи турбуленции: Кој хороскопски знак ќе „пукне“?

Read more

Дали родителскиот инстинкт кај човекот е вроден?

Read more

Летување во Југославија: Сиромашни, ама среќни

Read more

Како да ги избегнете штетните последици од користењето клима-уред?

Read more
 

Магазин

Како по природен пат да го намалите лошиот холестерол?

Читај повеќе

Полната Месечина на 21 јули носи турбуленции: Кој хороскопски знак ќе „пукне“?

Читај повеќе

Жените кои работат во ноќни смени се изложени на поголем ризик од канцер

Читај повеќе

Дали родителскиот инстинкт кај човекот е вроден?

Читај повеќе

Кардиолог објасни како телото страда при екстремни жештини

Читај повеќе
  • play_arrow

Летување во Југославија: Сиромашни, ама среќни

Читај повеќе

Редовниот секс го подобрува помнењето

Читај повеќе

Како да ги избегнете штетните последици од користењето клима-уред?

Читај повеќе

Лекови кои предизвикуваат алергиска реакција кога сте изложени на сонце

Читај повеќе