Креативни идеи за брз и вкусен појадок

Б.С.Б.
/ 01.06.2020 / 14:35

Појадокот е најважниот оброк во денот, а во ова видео на 5-Minute Crafts ќе погледнете неколку креативни идеи за брз вкусен оброк за целото семејство.

За овие рецепти не се потребни многу состојки, а може да додадете и состојки по ваш избор.

реклама

Нови видеа

play_arrow

Протести во Флорида поради мерките против COVID-19

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „The Innocent“

Read more
play_arrow

Протести против рестриктивните мерки во Холандија

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Read more
play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Read more
play_arrow

Леваци vs. деснаци во фудбалот: Кои се подобри?

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Prince of Persia“

Read more
play_arrow

Десетте најголеми промашувања на сезоната

Read more
play_arrow

Како се снајде моќниот GR Yaris на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Google со емотивно видео ги повика луѓето да се вакцинираат

Read more
play_arrow

Кога улицата ќе се поплави, сурфај

Read more