Крис Хемсворт каков што не сте го виделе досега

Холивудскиот актер Крис Хемсворт интензивно се подготвува за улогата на славниот кечер Хулк Хоган.

На фотографија објавена на социјалните мрежи Хемсворт покажа како се подготвува за улогата на неговиот нов филм, со мускули поголеми од претходно.

Иако веќе ја видовме неговата трансформација за улогата на Тор, Крис дефинитивно не сте го виделе во ова издание, бидејќи за улогата на Хоган мора да набилда многу големи мускули.

„Ќе мора да ги зголемам многу повеќе од претходно, повеќе и од Тор. Потоа, тука е и акцентот, ставот но и сето останато. Ќе мора да нурнам во светот на кечерите, а за тоа навистина се радувам“, вели актерот.

Објавата на Хемсворт ја забележа и неговиот колега Крис Прет кој во коментар му напиша малку да ги намали мускулите бидејќи тој покрај него во филмот ќе изгледа двојно помал.

А, еве како реагираше Хоган:

URL
реклама

Кој е полицаецот кој со три потези спречи трагедија во Капитол хил?

Read more

Рецепт за печен компир стана хит на интернет

Read more

Откажан првиот меч на ракометниот Мундијал

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

Филм & ТВ

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Read more

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Дали песна за возачка дозвола ќе биде песната на 2021? Веќе руши рекорди

Читај повеќе

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Читај повеќе
  • play_arrow

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Читај повеќе

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Читај повеќе

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Читај повеќе

Скандалот зеде данок: Арми Хамер се повлече од „Shotgun Wedding“

Читај повеќе

Сара Климоска е една од европските Ѕвезди во подем за 2021

Читај повеќе

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Читај повеќе