Кристен Стујарт се бори со морско чудовиште во трејлерот за „Underwater“

Вампири, духови и сега морско чудовиште? Изгледа дека не постои чудовиште против кое актерката Кристен Стујарт не може да се бори. Во најновиот филм „Underwater“ таа е соочена со нова опасност, овој пат на дното на океан.

Дејството во филмот е околу група научници кои се наоѓаат на дното на океанот и преживуваат земјотрес во кој нивната лабораторија е уништена. По излегувањето од неа се соочуваат со нова опасност, морско чудовиште.

Филмот е во режија на Вилијам Јубенк, а во главните улоги, покрај Стујарт, се појавуваат Винсен Касел, Џесика Хенвик и Џон Галагер Џуниор.

Премиерата е закажана за 10 јануари 2020 година.

реклама

Филм & ТВ

Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Tenet“ заработи над 250 милиони долари на светскиот бокс-офис

Read more

Ново реално шоу, главна награда – лет во вселената

Read more

Нови видеа

play_arrow

Правилна исхрана за слабеење во 4 фази, со вежбање

Read more
play_arrow

Четири лесни рецепти за торта со јаболка

Read more
play_arrow

Никогаш не вртете грб на гладна камила: Најопасните селфи фотографии

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Најсмешните ТВ гафови

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Read more
play_arrow

Како да го зајакнете имунитетот на природен начин?

Read more
play_arrow

На брегот на Тасманија се насукаа 270 китови, најмалку 25 загинаа

Read more
play_arrow

Што треба да јадете за да набилдате мускули побрзо?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Венец со спанаќ и лук

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Лазања со пилешко месо

Read more
play_arrow

Најголемите изненадувања на секое Светско досега

Read more
play_arrow

Трки од соништата - што сѐ можат „ѕверките“ на McLaren?

Read more