Легендарното дуо се враќа во ново филмско издание

Comedy Central минатата недела објави официјални информации кои потврдуваат дека новиот „Beavis and Butt-Head“ филм наскоро ќе пристигне.

Анимираниот филм ќе биде ексклузивно пласиран на Paramount+ платформата, а воедно ќе биде вториот некогаш снимен филм за овие два лика, по „Beavis and Butt-Head Do America“ од 1996 година.

Remote video URL

„Делува како да е вистинското време овие двајца да се вратат во голем стил“, вели Мајк Џаџ, главниот креатор на ликовите.

Тагови
реклама

Hejt SLOVEni, još ste živi? - видеото кое ја запали екс-ју

Read more

Постигнат договор за државјанствата, неизвесна работата на Собранието

Read more

Пентагон: Снимките на НЛО од 2019 година се автентични

Read more

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more

Филм & ТВ

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Read more

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Read more

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Read more
 

Сцена

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Читај повеќе
  • play_arrow

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Читај повеќе

Моника Белучи изгледа совршено и како вештерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Чао корона од Мик Џегер

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Читај повеќе

Топ 10 најсмешни романтични комедии на сите времиња

Читај повеќе

Тимот на Џенифер Анистон демантира дека актерката ќе посвои дете

Читај повеќе