Логика на денот

Бидејќи некогаш било во тренд косата да не ти е средена и модниот додадаток во неа да не ти одговара со аутфитот.

реклама

Маск: Пирамидите во Египет се изградени од вонземјани

Read more

Тинејџер ги хакирал Twitter профилите на Безос, Маск и Гејтс

Read more

Задолжителен Ковид тест за тие што се враќаат во Германија

Read more

„Колено за колено“ – повредата на Ајзак ги подели НБА фановите

Read more

#мкфејл

Како би ја опишале Македонска Пошта во една фотографија?

Read more

Филипче попушти - ќе пие кафе со Lide Lide

Read more

Како твитерџиите реагираа на промашената фотографија за „Дома си е дома“?

Read more
Кој знае, знае

Кој знае, знае

Read more

Магазин

  • play_arrow

Тепачка во авион: Патници уапсени откако пијани одбивале да носат маски

Читај повеќе

Филипче: Лежалката на плажа лесно се заменува со болнички кревет

Читај повеќе

Рецепт на денот: Чизкејк во чаша

Читај повеќе

Маск: Пирамидите во Египет се изградени од вонземјани

Читај повеќе

Идеја за ручек: Пилешко во сос со печурки

Читај повеќе
  • play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Читај повеќе

Предлог за ручек: Тортиљи со пилешко во кари сос

Читај повеќе

Четири прашања кои треба да си ги одговорите пред да го смените работното место

Читај повеќе
  • play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Читај повеќе