Малолетната ќерка на Хајди Клум позираше со разголени гради за Rollacoaster

Б.С.Б.
/ 18.10.2021 / 18:38

Седумнаесетгодишната ќерка на Хајди Клум со разголени гради се фотографираше за магазинот Rollacoaster. На фотографијата со раката ја прекрива дојката што покрена негативни реакции во јавноста бидејќи е уште малолетна.

Фотографијата од снимањето ја објави на нејзиниот Инстаграм, на профилот ја следат над 1 милион обожаватели. Фотографијата сега има над 293.000 лајкови, но и над 6.000 коментари од кои повеќето се од загрижени луѓе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)

„Дали ова е воопшто легално? Па таа има само 17 години! Ова не е легално. Девојко, зарем ти не си малолетна? Кој ти дозволува да ги правиш овие работи? Каде е мајка ти?“, се дел од коментарите.

Многумина со чудење го дочекаа неодамнешното појавување на Лени Клум на модната сцена. Таа ја нема ни приближно потребната висина поставена како стандард за работа како манекенка и многумина велат дека ништо не би постигнала зад неа да не стои мајка и.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)

Тагови
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Стил

Направи сам: Пилинг идеален за нега во зимските денови

Read more

Не сте ни свесни какви опасности демнат од новата неиспрана облека

Read more

Vogue лекција по мода: Сѐ што треба да знаете за корсетите

Read more

Трикови како да се справите со претераното потење

Read more
 

Магазин

Рецепт на денот: Штрудла со ореви

Читај повеќе

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Читај повеќе

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Читај повеќе

Дали бебињата плачат во утробата на мајката?

Читај повеќе

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Читај повеќе

Како да се препознае Алцхајмеровата болест?

Читај повеќе

Пет „совети“ за диети и слабеење во кои не треба да верувате

Читај повеќе
  • filter

Која е 44 години помладата девојка на Мик Џегер која му го роди осмото дете?

Читај повеќе