Marvel сака Лејди Гага да стане дел од X-Men

Семејството на франшизата X-Men наскоро би можело да се прошири за една многу голема ѕвезда.

Пејачката и актерка Лејди Гага е на радарот на Marvel за улогата на Ема Фрост за во следниот X-Men филм.

Гага, чие актерско деби беше во наградуваниот „A Star Is Born“, за кој таа доби Оскар за оригинална песна, наводно веќе е во преговори со тимот на X-Men за улогата што последно ја играше Џенуери Џонс.

Фрост е позната по нејзиниот беспрекорен стајлинг во бело од глава до пети, изглед за кој сите добро знаеме дека Гага може да го износи.

И фановите на Гага и на франшизата X-Men се возбудени од идејата таа да ја игра Фрост и тоа веднаш го покажаа на социјалните мрежи.

URL
URL
URL
URL
URL
URL
реклама

Кои се петте најмалку посетени земји во светот?

Read more
Дали ДНК тестот може да предвиди како изгледате?

Дали ДНК тестот може да предвиди како изгледате?

Read more
Столтенберг: Вратата на НАТО е отворена, а вие сте на прагот

Столтенберг: Вратата на НАТО е отворена, а вие сте на прагот

Read more
Каљари изненадува, по Наинголан ги донесе Симеоне и Олсен

Каљари изненадува, по Наинголан ги донесе Симеоне и Олсен

Read more

Филм & ТВ

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Read more

Netflix го објави официјалниот трејлер за хорор-серијата „The Haunting of Bly Manor“

Read more

Топ 20 ликови на вонземјани на сите времиња

Read more

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави официјалниот трејлер за хорор-серијата „The Haunting of Bly Manor“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 ликови на вонземјани на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Читај повеќе
  • play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Читај повеќе

Што ќе гледаме вечерва на Синедејс?

Читај повеќе
  • play_arrow

Седумгодишната Лена напиша искрена критика за „Стела“

Читај повеќе

Публиката одлучи: Кој е најомилениот лик од ТВ-серии?

Читај повеќе