Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Маж се обидел да упадне во вилата на Ријана. На полицијата ѝ изјавил дека тоа го направил затоа што сакал да ја запроси.

Полициската управа во Лос Анџелес изјави за Page Six дека еден маж бил уапсен вчера во Беверли Хилс. Допатувал од Јужна Каролина. Не е познато дали пејачката во тоа време била во вилата.

Обезбедувањето на Ријана го задржало додека не дошла полицијата. По сослушувањето, тој бил ослободен.

Ова не е прв пат Ријана да наиде на ваков проблем. Имено, Едуардо Леон во 2018 година провали во истата вила и таму остана дури 12 часа. За среќа, таа во тој момент беше на пат. Нејзината помошничка го забележала додека се криел.

На полицијата ѝ рекол дека сака да има секс со Ријана. Беше обвинет за следење, кражба, вандализам и давање отпор при апсење. Ја призна вината и беше осуден на условна казна од 5 години.

Тагови
реклама

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Read more

Губење титула на бугарски начин

Read more

Рецепт на денот: Зелник од пченкарно брашно

Read more

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Музика

Тина не си го сакала големиот хит награден со Греми: Ужасна и грозна песна

Read more

Почина Тина Тарнер

Read more

Расипана гитара скршена од Курт Кобејн се продаде за 600.000 долари

Read more

Не успеал да набави карта за концерт на Тејлор Свифт, па на генијален начин се снашол

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Како се снимаше Lord of the Rings

Читај повеќе

Дени Мастерсон прогласен за виновен за силување

Читај повеќе

Која е Нур Алфала, со која Ал Пачино ќе има дете?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Малата сирена“

Читај повеќе

Почина Драги Христов - Шпага

Читај повеќе

Ал Пачино ќе се придружи на клубот стари татковци

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за John Wick Chapter 4

Читај повеќе

Актери и актерки кои пораснале во сиромаштија, а денес се светски ѕвезди

Читај повеќе
  • play_arrow

Судот одлучи: Сцената од филмот „Romeo and Juliet“ не е детска порнографија

Читај повеќе