Мажите во овие хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Хороскопскиот знак одредува бројни особини и карактеристики, а меѓу нив се и сексуалните вештини и љубовта кон сексот.

Некои хороскопски знаци се особени сексуални, внимателни во кревет и одлични љубовници, страсни и дарежливи. Но, за некои сексот е акција која набрзина ја прават, без да посветат внимание на партнерката.

Според хороскопот, мажите во овие три знаци се разочарување кога станува збор за добар секс.

Девица

Многу зборуваат, а малку работат. Имаат бујна фантазија, но кога станува збор за акција во креветот не прават ништо особено, па најчесто се вистинско разочарување.

Рак

Не го сакаат сексот. Мажите во овој знак често изгледаат совршено и му даваат важност на партнерот, но кога ќе дојде до акција, ентузијазмот полека исчезнува. Сакаат светлото да е изгасено, не сакаат експерименти и среде акција едноставно можат и да заспијат.

Близнаци

Не дека не го сакаат сексот, туку се многу себични. Мажите во овој хороскопски знак не се трудат особено околу партнерката во кревет и сè што прават е за нивно сопствено уживање.

реклама

Измерени повеќе од 15.000 пениси: Кој е златниот просек?

Read more

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Седум предмети преку кои е најголема шансата да се заразите со корона

Read more

Катапулт поза: Повеќекратен оргазам за неа, дрска игра за него

Read more

Љубов и секс

Осум лаги за сексот што важат само во порно филмови

Read more

Зошто треба максимално да уживате во мастурбацијата?

Read more

Катапулт поза: Повеќекратен оргазам за неа, дрска игра за него

Read more

Зошто е подобро да се разведете отколку да бидете во несреќен брак?

Read more

Магазин

Обожавате хорор филмови? Веројатно подобро се справувате со пандемијата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа кивањето во забавена снимка?

Читај повеќе

Ана Винтур се разведува по 16 години брак

Читај повеќе

Седум предмети преку кои е најголема шансата да се заразите со корона

Читај повеќе

Осум лаги за сексот што важат само во порно филмови

Читај повеќе

Нов експеримент: Оние маски кои најчесто ги носиме, најмалку штитат

Читај повеќе

Коронавирусот може да преживее на кожата до девет часа

Читај повеќе
  • filter

Вистинско пријателство: На грб ја носел неподвижната другарка до врвот на Олимп

Читај повеќе

Зелени тестенини со печурки и свински врат

Читај повеќе