Меган Фокс пак е свршена: Си ја пиевме крвта

По една и пол година врска, омилената неоготска двојка на интернетот ја соопшти свршувачката.

Актерката Меган Фокс на Instagram објави видео од свршувачката која се случила во вторникот, на 11 јануари. Во видеото, раперот Машин Ган Кели клекнува на колено и ѝ подарува прстен. Фокс потоа клекнува на колена за да му се придружи, додека тој ѝ го става прстенот.

„Во јули 2020 година седевме под ова дрво. Посакавме магија. Бевме несвесни за болката со која ќе се соочиме заедно во толку краток, хаотичен временски период“, напиша Фокс во коментар под видеото. „Не знаејќи за трудот и жртвите што врската ќе ги бара од нас, но опиени од љубовта. И кармата. Некако, една и пол година подоцна, откако заедно поминавме низ пекол и се смеевме повеќе отколку што замислував дека е можно, ме запроси. И во секој живот пред овој, и како и во секој живот што ќе следи, реков да.“

Таа исто така откри дека секој од нив се напил од крвта на другиот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

На типичен начин за нивната врска - која постојано е проткаена со темите крв, сатанистички ритуали, канабис и готски реквизити - таа го заврши постот раскажувајќи на необичниот начин на кој ја запечатиле својата заедница.

Во својата објава на Instagram, Кели сподели и видео од Фокс и вереничкиот прстен со два скапоцени камења: нејзиниот камен, смарагд и неговиот камен, дијамант. Скапоцените камења се поставени на две „ленти од трње“ кои означуваат „две половини од иста душа што го формираат нејасното срце што е нашата љубов“.

URL

Фокс (35) претходно беше во брак со актерот Брајан Остин Грин, од кој двапати се разведуваше. Вториот развод беше финализиран лани во октомври. Двојката има три заеднички деца.

Машин Ган Кели, чие вистинско име е Колсон Бејкер, има ќерка од една претходна врска и ова ќе биде прв брак за 31-годишниот рапер.

Тагови
реклама

Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Read more

Флојд Мејведер доби доживотна забрана да купува во Bugatti 

Read more

Цел интернет пука сеир со роботот на Илон Маск 

Read more

Еврото зајакна, инфлацијата во еврозоната рекордна

Read more

Филм & ТВ

Затворот во Зеница во новата сезона на „Inside the World’s Toughest Prisons“ на Netflix

Read more

Емили Ратајковски го критикуваше филмот за Мерилин Монро: Правиме фетиш од женската болка

Read more

Холивуд мета на Малала: Недоволно се застапени муслиманите

Read more

Не престануваат лошите критики за новиот филм за Мерлин Монро, гледачите згрозени

Read more
 

Сцена

Затворот во Зеница во новата сезона на „Inside the World’s Toughest Prisons“ на Netflix

Читај повеќе

Емили Ратајковски го критикуваше филмот за Мерилин Монро: Правиме фетиш од женската болка

Читај повеќе
  • play_arrow

Холивуд мета на Малала: Недоволно се застапени муслиманите

Читај повеќе
  • play_arrow

Не престануваат лошите критики за новиот филм за Мерлин Монро, гледачите згрозени

Читај повеќе

Дилета Леота падна среде емисија, видеото стана хит

Читај повеќе

Шварценегер го посети Аушвиц: Не смееме да заборавиме што се случи овде

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина американскиот рапер Кулио, познат по хитот „Gangsta's Paradise“

Читај повеќе

Џејмс Ерл Џоунс се повлекува, Дарт Вејдер заминa во пензија

Читај повеќе
  • play_arrow

„Deadpool 3“: Хју Џекмен се враќа како Вулверин

Читај повеќе