Мики Рурк за Амбер Херд: Таа дефинитивно е спонзорџика

Во интервју со Пирс Морган, актерот Мики Рурк прашан за односот меѓу Џони Деп и неговата поранешна сопруга, ја нарече Амебр Херд спонзорџика и се надоврза со приказната за судењето за клевета.

„Го познавам Џони многу години, но не го познавам баш интимно. Сè што можам да кажам е дека еднаш бев во ситуација во која ме обвинија за нешто што не сум го направил. Тоа ме чинеше неколку години без филмски проекти и предизвика лоша репутација“, изјави Рурк во интервјуто.

Актерот потоа продолжи:

„И, конечно, вистината излезе на виделина, но излезе откако изгубив филмски проекти и работа, така што ми беше криво поради тоа што некаква спонзорџика се обиде да ме искористи“, објасни тој.

Пирс го праша дали мисли дека и Амбер е таква, а Мики Рурк му одговори:

„Да, асполутно е спонзорџика“.

Рурк и Деп заедно имаат глумено во повеќе филмови и документарец, но тој не е единствената славна личност коа јавно го поддржа Деп. Истото го направија и други ѕвезди како Шерон Осборн, Ешли Бенсон, но и поранешните партнерки Ванеса Паради и Винона Рајдер.

Remote video URL
реклама

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Што да направите во случај да ви прегрее моторот на автомобилот?

Read more

Колку чекори дневно треба да правите за да бидете фит?

Read more

Сите ајкули тестирани на кокаин во Бразил биле позитивни

Read more

Филм & ТВ

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Netflix „експлодира“

Read more

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Netflix „експлодира“

Читај повеќе

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе