„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Netflix го објави трејлерот за новата серија „The Minions of Midas“ која пристигнува на 13 ноември.

Шпанците во последно време постојано нè изненадуваат со одлични серии и филмови, а веруваме дека и оваа серија ќе ги освои гледачите ширум светот. 

Г-дин Виктор Хеновес мора да донесе важна одлука. Што би направиле вие да сте на негово место? Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Факти и фикција: Што е точно, а што не во популарната серија „The Crown“?

Read more

Netflix работи на корејска верзија на серијата „La Casa de Papel“

Read more

Елен Пејџ: Јас сум трансродово лице, викајте ме Елиот

Read more

Ребел Вилсон откако ја постигна посакуваната тежина: Не е за килограмите, туку за здравјето

Read more

Нови видеа

play_arrow

Факти и фикција: Што е точно, а што не во популарната серија „The Crown“?

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Серија А за ноември

Read more
play_arrow

Како омилените „Пријатели“ би ја опишале оваа ужасна 2020?

Read more
play_arrow

Колку би вределе најголемите фудбалски легенди во 2020 година?

Read more
play_arrow

Брзо и лесно: Пет рецепти за чиа пудинг

Read more
play_arrow

Она кога имаш ангел чувар

Read more
play_arrow

Најубавите голови од 10. коло во Премиер лигата

Read more
play_arrow

Како да ја користите опцијата Watch Together на Messenger?

Read more
play_arrow

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more
play_arrow

Неверојатно, но вистинито: Најжешката река во светот во која сѐ умира

Read more
play_arrow

Идеја за десерт: Печени јаболка со цимет, ореви и суво грозје

Read more
play_arrow

Зошто е важно да бидете искрени од првиот ден во врската?

Read more