Хроника

Млад скопјанец претепан пред угостителски објект

11. декември 2019 - 17:33 | МИА

МВР соопшти дека 22-годишно момче е претепано поред угостителски објект во Скопје.

Вчера во 16:30 часот во СВР Скопје, А.А.(22) од Скопје пријавил дека на 08.12.2019 околу 00:30 часот пред угостителски објект на ул.„11 Октомври“ бил физички нападнат од А.К. и уште две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментирај