Млади фудбалери кои ќе им заштедат милиони на новите клубови

Листата Топ 10 на Football Daily денеска е посветена на младите фудбалери кои се очекува да „експлодираат“ во 2020/21 и да ги заменат ветераните.

Младите играчи како Санчо и Хаверц можно е да се префрлат летово, што значи дека Дортмунд и Леверкузен може да се најдат во ситуација да им треба засилување. Арсенал можно е да треба да бара замена за Обамејанг, а Баерн наследник на Левандовски. Кои играчи би можело да им заштедат богатство, а се добро засилување за великаните?

реклама

Фудбал

Новата сезона во Серија А почнува на 19 септември

Read more

Силекс неносител во ЛШ, жрепката в недела

Read more

Црвен картон за намерно кашлање кон противникот во Премиер лига

Read more

Пандев со Џеноа избори опстанок во Серија А

Read more

Нови видеа

play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more
play_arrow

Со инвалидска количка направил застој во тунел

Read more
play_arrow

10 изненадувања во оваа сезона на Премиер лигата

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more
play_arrow

Шест совети како да станете неодоливо шармантни

Read more
play_arrow

Зошто мојата мачка спие крај моите стапала?

Read more
play_arrow

Вежбање наутро или навечер: Што е поефикасно?

Read more
play_arrow

Еволуција на облакодерите: Највисоките градби од 1901 до денес

Read more
play_arrow

10 утрински навики поради кои не можете да ослабете

Read more