Најголемо промашување во секој тим од Премиер лигата оваа сезона

Од Ришарлисон за кој Тотенхем плати 60 милиони фунти, а тој постигна еден гол во Премиер лигата оваа сезона, до Калвин Филипс кој за 45 милиони фунти пристигна во Манчестер Сити, а одигра само 104 минути фудбал во лигата сезонава, HITC Sevens издвојува по еден играч во секој тим од Премиер лигата кој оваа сезона значително не ги исполни очекувањата.

реклама

Фудбал

Официјално: Почетино е новиот менаџер на Челси

Read more

Во Англија не го сакаат, но: Калчо гигантите се тепаат за Мегваер

Read more

Пиоли: Милан мора да се засили за да биде конкурентен

Read more

Го нема Лева - нема голови: Никој не постигна ни 20 гола во Бундеслигата

Read more

Нови видеа

play_arrow

Осум утрински навики што ќе ви помогнат да слабеете

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Read more
play_arrow

Фати го најголемиот авион од хартија

Read more
play_arrow

7 најлојални фудбалери во моментов

Read more
play_arrow
Билдате мускули, но не ги топите масните наслаги: Каде грешите?

Билдате мускули, но не ги топите масните наслаги: Каде грешите?

Read more
play_arrow

Дали Тотенхем треба да го продаде Хари Кејн?

Read more
play_arrow

Како да набилдате трицепси со вежбање дома?

Read more
play_arrow

7 просечни фудбалери кои се прескапо платени

Read more
play_arrow
Кратка лекција – Сѐ што треба да знаете за Јупитер

Сѐ што треба да знаете за Јупитер

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Топ 15 најимпресивни мостови во светот

Read more
play_arrow

SMUT го објави новиот сингл Еден Ден

Read more