Најпознатата руска манекенка во провокативно издание прошета во Кан

Б.С.Б.
/ 28.05.2022 / 11:30

Една од најпривлечните гостинки на црвениот килим во Кан, Наташа Поли, повторно успеа да го привлече вниманието на новинарите, благодарение на нејзините провокативни модни изданија.

Поли, на премиерата на филмот „Elvis“, се појави во црвена креација која тешко се заборава. Долгиот црвен фустан беше комбиниран со црни потпетици и црн накит, а со оглед на тоа што открива многу повеќе, многумина веруваат дека манекенката се појави без долна облека.

Наташа Поли е еден од најпознатите руски супермодели, се има најдено над 60 пати на насловната страница на Vogue. Заштитно лице е на многу модни куќи.

 Триесет и седумгодишната Русинка е во брак со холандски бизнисмен од 2011 година и заедно имаат две деца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly)

реклама

Србин уапсен во Грција, Хрватска го бара за воени злосторства

Read more

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Read more

Дончиќ ги смени навиките и никогаш не изгледал подобро

Read more

Македонија или Див Запад: „Жолта минута“ на Арбер Адеми од ДУИ

Read more

Стил

Instagram модел: Хејли Мексвилд

Read more

Како да ја заштитите косата во лето?

Read more

Instagram убавица: Никол Торн

Read more

Како да се ослободите од непријатните мириси во бањата?

Read more
 

Магазин

Instagram модел: Хејли Мексвилд

Читај повеќе

Не е само алкохолот: Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Читај повеќе

Банана торта без брашно, шеќер и млеко

Читај повеќе

Што се висцерални масти и кога се опасни по здравјето?

Читај повеќе
  • play_arrow

Согорете многу калории за кратко време: Правете ги овие вежби секој ден

Читај повеќе

Често имате еротски соништа, што може тоа да значи?

Читај повеќе

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Читај повеќе

Пет симптоми по кои ќе ја препознаете летната депресија

Читај повеќе

Кои намирници се најлоши за здравјето на срцето?

Читај повеќе