Најзгодната новинарка во светот го украде вниманието во Сан Сиро

Б.С.Б.
/ 22.02.2021 / 20:19

Иако на теренот играа Милан и Интер, ѕвезда на натпреварот на стадионот „Сан Сиро“ беше познатата италијанска новинарка Дилета Леота.

Згодната новинарка известуваше покрај теренот и како и секогаш, го привлече вниманието на присутните на стадионот.

За неа се зборува и пишува секогаш кога ќе се појави на натпревар.

На Instagram ја следат над 7.5 милиони обожаватели, а неодамна објави и фотографија од нејзиниот нов дечко, турскиот актер Џан Јаман.

реклама

Откриен е нов сој: Високозаразен, ја намалува ефикасноста на вакцината

Read more

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Стил

Ибрахимовиќ со моќен говор го затвори фестивалот Санремо

Read more

Корисни навики со кои жените со стил се издвојуваат од другите

Read more

Поглед во суперлуксузната јахта со која Ибра стигна во Санремо

Read more

Балканска крв: Ибра го донесе турбофолкот на Санремо

Read more
 

Магазин

Дали ПМС ве дебелее?

Читај повеќе

Ибрахимовиќ со моќен говор го затвори фестивалот Санремо

Читај повеќе

Едноставен потег што може да ви ја спаси врската

Читај повеќе
  • play_arrow

Која е поврзаноста меѓу спиењето и менталното здравје?

Читај повеќе

Витаминска бомба што штити од вируси

Читај повеќе

Пасивно-агресивно однесување во врската: Рецепт за катастрофа

Читај повеќе

Рецепт на денот: Бургери со пилешки плескавици

Читај повеќе

Што се случува со нашето тело ако седиме премногу секој ден?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Читај повеќе