Наоми Кембел позираше топлес во Африка

Манекенката Наоми Кембел уште еднаш покажа дека изгледа неверојатно и на 51-годишна возраст. Таа позираше топлес за насловната на списанието i-D во Кенија.

Поранешниот топ модел покажа дека изгледа совршено и младолико.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by i-D (@i_d)

 

„Кога ќе ги видите овие фотографии, се надевам дека ќе сфатите колку Кенија е убава, а цела Африка е прекрасна“, рече Наоми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by i-D (@i_d)

 

„Мислам дека луѓето сега ќе сфатат дека Африка е вистинска убавина. Има скриено богатство, многу тајни“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by i-D (@i_d)

 

реклама

Hejt SLOVEni, još ste živi? - видеото кое ја запали екс-ју

Read more

Пентагон: Снимките на НЛО од 2019 година се автентични

Read more

Постигнат договор за државјанствата, неизвесна работата на Собранието

Read more

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more

Стил

Елизабет Харли неодолива и на 55 години

Read more

Ќерката на Дејвид Хаселхоф е првиот плус-сајз модел на насловната на Playboy

Read more

Ванда по танга на Instagram, Икарди се појави во коментари

Read more

Направи сам: Природни маски за нега на лице

Read more
 

Магазин

Палачинките на Лав Толстој

Читај повеќе
  • play_arrow

Hejt SLOVEni, još ste živi? - видеото кое ја запали екс-ју

Читај повеќе

Четири ситуации кои се совршени за секс

Читај повеќе

Канадски пратеник заборави да ја исклучи камерата и се појави гол пред колегите

Читај повеќе
  • play_arrow

Вежби за грбни мускули и исправување на неправилно држење на телото

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе

Хари и Вилијам нема да стојат еден до друг на погребот на принцот Филип

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да согорувате повеќе калории додека спиете?

Читај повеќе

Како до здрави очи кај лицата со дијабет и во услови на COVID-19?

Читај повеќе