Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Ф.З.
/ 30.05.2020 / 10:49

Видеото е наменето за мајки над 30 години и содржи план на неделна база.

За сите презафатени мајки на возраст од 30 до 60 години, д-р Ентони Балдузи нуди план со вежби кој ќе ви одземе многу малку од вашето драгоцено време, а би требало да ви донесе резултати.

Запамтете дека колку и да вежбате, доколку се храните нездраво тогаш никој план со вежби нема да ви помогне.

реклама

Фит

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more

Нови видеа

play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Read more
play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more
play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more
play_arrow

Црвената Месечина им го разубави 4 Јули на Американците

Read more
play_arrow

Златните момчиња: Ова е тимот кој секој би сакал да го менаџира

Read more
play_arrow

10 финти поради кои се навлекуваме на видеоигри

Read more
play_arrow

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more
play_arrow

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more
play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more