Netflix објави тизер за анимираната серија My Dad The Bounty Hunter

Оваа хиперавантура следи две деца кои ќе откријат дека нивниот навидум обичен татко е всушност меѓугалактички ловец на глави.

Опасни вонземјани и куп борби со ласерски мечеви, дружбата на таткото и неговите две деца дефинитивно ќе биде незаборавна.

Гласовите ги позајмуваат Лас Алонсо, Прија Фергусон и Ивет Никол Браун.

Премиерата на Netflix платформата ќе биде на 9 февруари 2023 година, а секоја епизода ќе трае 22 минути.

реклама

Филм & ТВ

Најубавата Бонд девојка денес е непрепознатлива

Read more

Продолжението на „Avatar“ ги одушеви критичарите: Филмот е визуелна гозба

Read more

Како изгледа денес згодната и наивна Кенди од Two and a Half Men

Read more

Документарецот за Хари и Меган предизвика контроверзии: Ја мамат јавноста

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најдобрите фејлови за 2022 година

Read more
play_arrow

15 најмистериозни археолошки откритија

Read more
play_arrow

Дали секое Светско досега било наместено?

Read more
play_arrow

7 најскапи репрезентации за Светското во Катар

Read more
play_arrow

Која земја го измислила фудбалот?

Read more
play_arrow

15 најнапредни воени бродови во светот

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10 чекори до совршени стомачни мускули

Read more
play_arrow

15 најмоќни кинески воени возила

Read more
play_arrow

Најконтроверзното славење гол на Светско

Read more
play_arrow

15 најневеројатни подводни откритија

Read more
play_arrow

Што ако НАСА никогаш не постоеше?

Read more