Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Се работи за француски филм кој ја прати приказната за една млада жена која го изгубила помнењето и има 90 минути кислород за да дознае како се нашла затворена во медицинска крио единица за да може да се спаси.

Режијата е на Александр Ажа, а сценариото е на Кристи ЛеБлан. Улогите ги толкуваат Мелани Лоран, Матје Амалрик и Малик Зиди.

Филмот ќе биде достапен од 12 мај на Netflix.

реклама

Филм & ТВ

Даниел Крег ќе снима филм во Грција и Србија

Read more

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Read more

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Read more

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да испеглате кошула за само 90 секунди?

Read more
play_arrow

Поглед во луксузниот Aston Martin DB11 кој чини 800.000 илјади долари

Read more
play_arrow

Вежбање со танц со Памела

Read more
play_arrow

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Read more
play_arrow

Најголемите рекордери во историјата на Лигата на шампиони

Read more
play_arrow

Седум интересни факти за машкото тело

Read more
play_arrow

Што ако вселената би била полна со воздух?

Read more
play_arrow

Како ќе ви се смени телото ако возите велосипед 30 минути секој ден?

Read more
play_arrow

Топ 10 најлоши копии на хорор филмови

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Venom 2“ со Вуди Харелсон и Том Харди

Read more
play_arrow

Девет работи што не сте ги знаеле за диетата и слабеењето

Read more
play_arrow

Натпревар во танцување со кучиња

Read more