Музика

Никол Шерцингер во бикини од латекс позираше за новиот спот „React“

19. февруари 2020 - 13:47 | М.С.

Никол Шерцингер го снимa новиот спот за песната „React“, и на фановите им се претстави во ново атрактивно издание.

Никол ја покажа нејзината фигура во бикини од латекс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#REACT polaroids Behind-the-scenes

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Провокативната фотографија ја објави на Instagram и предизвика воодушевување кај нејзините фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Никол повторно ја обедини групата „The Pussycat Dolls“ кои го имаа својот нов настап на емисијата на Х Factor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#REACT out now | Video out tomorrow 10am ET I can’t wait for you to FINALLY see it!!

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Коментирај