Архитектура

Никол Шерзингер ве носи на тура низ нејзиниот луксузен дом

13. октомври 2019 - 14:09 | А.С.

Пејачката Никол Шерзингер ги отвори вратите на нејзинaта куќа во Лос Анџелес за Architectural Digest и понуди ретка шанса да ѕирнеме во луксузниот, а сепак топол и пријатен дом во кој живее.

Покрај спектакуларната панорамска глетка, нејзиниот дом на четири нивоа има и домашно кино и бројни уметнички дела.

Коментирај