Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Холивудскиот актер Арми Хамер е обвинет дека е канибал и садист откако во јавност излегоа низа пораки кои наводно ги испраќал на неколку жени. Иако пораките не се верификувани, жените кои ги објавија пораките споделија и приватни фотографии кои наводно им ги пратил актерот, пренесе Daily Mail.

Дури и поранешната сопруга на Арми е „шокирана“ од наводните пораки на актерот, во кои тој со други жени дискутира за БДСМ, канибализам и фантазии за силување.

Хамер стана главна тема на Twitter по серијата објавени експлицитни пораки на Instagram, кои наводно ги испратил на некоја жена, а се објавени анонимно од сега веќе приватниот профил House of Effie.

House of Effie е Instagram страница со над 25.000 следбеници, а на 10 јануари оваа страница сподели фотографии од наводни директни пораки меѓу непозната личност и профил кој изгледа дека му припаѓа на Арми. Во шокантните пораки, за кои корисници на Twitter тврдат дека  најверојатно се лажни, Арни наводно вели дека е 100 % канибал.

„Јас сум 100 проценти канибал. Сакам да те изедам“, гласи една од пораките. Во друга размена, вели: „Морам да испијам твојата крв“.

Во некои пораки кон жената се обраќа како на робинка и вели дека „сака да ѝ исече прст од нозете“, но изразува и желба за доминација над неа.

„Ти живееш само за да ми се покориш и да бидеш мој робинка. Би ти исекол ножен прст и би го чувал во џеб, така секогаш ќе имам дел од тебе“, пишува во една од пораките.

Засега, Арми се нема обратено во јавност по повод овие контроверзни коментари. Наводните пораки на 34-годишниот актер не се верификувани, но негативните реакции не стивнуваат.

Тој исто така на жената ѝ испратил негова фотографија во која раката му е околу вратот. Не е првпат Арми да се соочи со слични обвинувања, во 2017 година медиумите пишуваа за него откако лајкнал неколку твитови за БДСМ и поинакви аспекти на сексот.

Арми Хамер има глумено во низа хитови како „The Social Network“, „Call me by Your Name“, „Rebecca“ и други.

URL
реклама

Спасовски: Во Вевчани не се случи ништо спектакуларно, сакаа инцидент и сензационалност

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Програмер има уште две шанси да ја погоди лозинката за сметка со 240 милиони долари

Read more

Филм & ТВ

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Read more

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Дали песна за возачка дозвола ќе биде песната на 2021? Веќе руши рекорди

Читај повеќе

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Читај повеќе
  • play_arrow

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Читај повеќе

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Читај повеќе

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Читај повеќе

Скандалот зеде данок: Арми Хамер се повлече од „Shotgun Wedding“

Читај повеќе

Сара Климоска е една од европските Ѕвезди во подем за 2021

Читај повеќе

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Читај повеќе