Нов трејлер за „Avengers 4: End Game“ се појави на Супербоул

Синоќешниот Супербоул не ги импресионираше фановите на спортот, но веќе со години тој е многу повеќе од само спортски натпревар. Луѓето со нетрпение го чекаат Супербоулот за да ги видат новите реклами и трејлери, меѓу кои се најде и оној за „Avengers 4: End Game“.

Иако не многу поразличен од претходните два трејлери, овој нуди неколку нови кадри во она што треба да претставува последен филм за суперхеројската дружина на Marvel.

Премиерата на „Avengers 4: End Game“ е закажана за 26 април 2019 година.

реклама

Филм & ТВ

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Read more

„Total Recall“ слави 30 години, сите го паметат по една сцена

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да го избришете профилот на Zoom?

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Вкусен тост со авокадо

Read more
play_arrow

Утрински стомачни на празен стомак

Read more
play_arrow

10 најскапи откази на фудбалски менаџери

Read more
play_arrow

Гејмерски рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени

Read more
play_arrow

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more
play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more
play_arrow

Научната фантастика како инспирација за денешните роботи

Read more
play_arrow

Влијанието на Шекспир врз англискиот јазик

Read more
play_arrow

Најдоброто од Наполи сезонава

Read more
play_arrow

Тимот на „отпишаните“: 11 фудбалери кои се потценети во нивните татковини

Read more
play_arrow

Здрава опција: Како да направите пилешки прсти во рерна?

Read more