Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Universal го објави првиот трејлер за „The Croods: A New Age“, продолжението на анимираниот филм за праисториското семејство кое во првиот дел од 2013 година бараше дом.

Трејлерот е забавен и динамичен и покажува дека Крудс, „првото семејство во историјата на светот“, ќе најде нови пријатели и сосема нов свет.

Гласовите ги позајмуваат: Николас Кејџ, Кетрин Кинер, Ема Стоун, Кларк Дјук, Клорис Личман, Рајан Рејнолдс, Питер Динклиџ, Лесли Ман и Кели Мари Тран.

Премиерата на „The Croods: A New Age“ е закажана за 25 ноември.

реклама

Филм & ТВ

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more

Овој октомври, обложете се на Ал Пачино

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more
play_arrow

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more
play_arrow

Шест брзи рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more
play_arrow

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more
play_arrow

Трамп или Бајден: Четири психолошки трикови што може да го одредат победникот

Read more