Новиот трејлер за „Men In Black: International“ открива интересни сцени

Објавен е втор трејлер за „Men In Black: International“ кој открива нови, интересни сцени со Крис Хемсворт и Теса Томпсон како агенти кои ловат вонземјани чија специјалност е менување облици.

Новиот трејлер открива детали за потеклото на агентот М (Томпсон), нејзината мисија да ги пронајде MiB и да стане дел од тимот. Таа успева во тоа и заедно со агентот Х е на мисија во Лондон.

Филмот е во режија на Ф. Гери Греј (The Fate of the Furious), а во останатите улоги се појавуваат Ребека Фергусон, Лиам Нисон, Ема Томпсон и други. Премиерата е закажана за 14 јуни.

реклама

Филм & ТВ

Започна снимањето на третиот дел на „Avatar“

Read more

Топ 20 најдобри комедии на сите времиња

Read more

Џим Парсонс уште во март фатил COVID-19

Read more

Никол Кидман и Хју Грант во новата мини-серија „The Undoing“ на HBO

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет клупски легенди кои шокантно се вратиле „дома“

Read more
play_arrow

Варијации на склекови со кои најбрзо ќе набилдате мускули

Read more
play_arrow

Netflix изненадување – ја најави серијата „Resident Evil: Infinite Darkness“

Read more
play_arrow

Волонтери-нуркачи го чистат морското дно околу Шпанија

Read more
play_arrow

Мадридското метро се претвори во Венеција

Read more
play_arrow

10 работи кои би сакале да ги видиме во 2. сезона од „The Mandalorian“

Read more
play_arrow

Ова се најдобрите крими филмови на сите времиња

Read more
play_arrow

Видеоиграта „Football Manager“ пристигнува во ноември: На кои конзоли ќе биде достапна?

Read more
play_arrow

Прво „крукче“ во новиот VW Golf GTI Mk8 2020

Read more
play_arrow

Емоционално интелигентните луѓе никогаш нема да ги кажат овие реченици

Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Anabelle Comes Home“

Read more