Новиот трејлер за „Men In Black: International“ открива интересни сцени

Објавен е втор трејлер за „Men In Black: International“ кој открива нови, интересни сцени со Крис Хемсворт и Теса Томпсон како агенти кои ловат вонземјани чија специјалност е менување облици.

Новиот трејлер открива детали за потеклото на агентот М (Томпсон), нејзината мисија да ги пронајде MiB и да стане дел од тимот. Таа успева во тоа и заедно со агентот Х е на мисија во Лондон.

Филмот е во режија на Ф. Гери Греј (The Fate of the Furious), а во останатите улоги се појавуваат Ребека Фергусон, Лиам Нисон, Ема Томпсон и други. Премиерата е закажана за 14 јуни.

реклама

Филм & ТВ

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

Нови видеа

play_arrow

Моментот кога јагуар ѝ се приближува на фотографка во мракот

Read more
play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Read more
play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Read more
play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more
play_arrow

Автомобил од буквално 1 коњска сила

Read more
play_arrow

Девојче спасено откако 24 часа минало под урнатините во Бејрут

Read more
play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more
play_arrow

Анти-корона меур - бизарен дизајн на заштитен шлем

Read more
play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more