Нумеро уно: Ванда Нара го „запали“ Instagram со разголени фотки

Ванда Нара можеби не се покажува многу како фудбалска менаџерка, ама за фоткање за на Instagram ја бива.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сопругата и менаџерка на Мауро Икарди повторно ја „запали“ социјалната мрежа со фотографии на кои остава многу малку на фантазијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Прво го „потпали“ интересот со фотки на кои носи минијатурни бикини, а потоа позираше разголена во бања.

Порнешната аргентинска моделка сака да ја анимира својата Instagram публика и редовно им дава „материјал“ за коментирање на своите 6 милиони следбеници.

Ванда ги објави жешките фотографии набрзо по интервјуто за La Republicca Delle Donne во кое рече дека напаѓачот на ПСЖ не е расположен за секс кога неговиот тим губи, а нејзините обожаватели ја опсипаа со комплименти и коментари како „Нумеро уно! (Број еден!), а имаше и такви дека Икарди „не заслужува ваква жена“.

реклама

Ветерани на ОВК го блокираа седиштето на организацијата и фрлаа флаши кон припадниците на ЕУЛЕКС

Read more

Еротски колаж

Read more

Возевме: Спуст по новата велопатека на Водно

Read more

Торнадо снимено во Далмација

Read more

Живот

Како да го освоите мажот роден во знакот на Вага?

Read more

10 направи кои може да ја спасат планетата Земја

Read more

Емоционално интелигентните луѓе никогаш нема да ги кажат овие реченици

Read more

Одложен традиционалниот карневал во Рио де Жанеиро

Read more

Магазин

  • play_arrow

Мадридското метро се претвори во Венеција

Читај повеќе

Бесплатни превентивни прегледи по повод Светскиот ден на срцето

Читај повеќе
  • filter

Десерт на денот: Чизкејк со јагоди

Читај повеќе

Зошто не треба да се смеете кога се сликате за пасош?

Читај повеќе

Оргазам од 1,8 милиони долари: Најскапата секс-играчка во светот

Читај повеќе

AstraZeneca нуди поевтина вакцина, европските влади ќе плаќаат отштета за можни последици

Читај повеќе

Како да го освоите мажот роден во знакот на Вага?

Читај повеќе

Дома или надвор: Како местото на кое имате секс влијае на вашето расположение?

Читај повеќе

10 направи кои може да ја спасат планетата Земја

Читај повеќе