Објавен нов трејлер за анимираниот „The Addams Family“

MGM го објави вториот трејлер за новиот анимирани филм „The Addams Family“, во режија на Грег Тиернан и Конрад Вернор.

Во целосно новата анимирана верзија гледаме како чудното семејството Адамс функционира со младите генерации. Гласовите во филмот ги позајмуваат Оскар Ајзак како Гомез, Шарлиз Терон како Мортиша, Фин Вилфхард како Пагсли, Нико Крол како вујко Фестер и Бет Мидлер како Бабата.

Во филмот се појавуваат и нови ликови. Премиерата е закажана за 11 октомври.

реклама

Филм & ТВ

Србите од 1 јули ќе може да одат во кино

Read more

[КАЈГАНА препорака] Зошто треба да ја гледате серијата „Blindspot“?

Read more

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Домашни бургер лепчиња без јајца – и не ви треба рерна за печење

Read more
play_arrow

Осврт на „Музеј на невиноста“ од Орхан Памук

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за видеоиграта Project Cars 3

Read more
play_arrow

5 рецепти за крофни

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Матуранти 2020

Read more
play_arrow

Како да го избришете профилот на Zoom?

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Вкусен тост со авокадо

Read more
play_arrow

Утрински стомачни на празен стомак

Read more
play_arrow

10 најскапи откази на фудбалски менаџери

Read more
play_arrow

Гејмерски рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени

Read more
play_arrow

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more
play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more