Објавен трејлер за новиот филм „American Refugee“

Paramount го објави трејлерот за новиот филм „American Refugee“.

Среде општествената криза, Грег и Хелен Тејлор се принудени да го заштитат своето семејство од надворешниот свет. Семејството се засолнува во бункерот на нивниот сосед. Залихите на храна се ретки, а кога тензиите се зголемуваат, никој не знае кому навистина може да му се верува.

Филмот пристигнува на 10 декември.

Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Новиот документарец на Netflix го следи освојувањето на 14-те највисоки врвови во светот за само 7 месеци

Read more

Поради новиот сој на корона „воскресна“ филм од 1963 година

Read more

Најдобрите хорор филмови кои не смеете да ги гледате сами

Read more

Нови видеа

play_arrow

Путин ја пее „Blueberry Hill“

Read more
play_arrow

Дали Северна Кореја навистина тврди дека има освоено Мундијал?

Read more
play_arrow

Како да направите детокс на организмот за само 8 минути?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „No Time to Die“

Read more
play_arrow

Храна која го зголемува нивото на тестостерон во телото

Read more
play_arrow

Спасување хаски од замрзнато езеро

Read more
play_arrow

Колку брзо би можеле да патуваме низ вселената?

Read more
play_arrow

10 вежби за подобрување на видот

Read more
play_arrow

Топ 10 светски тајни кои никогаш нема да бидат откриени

Read more
play_arrow

Пет рецепти за есенски крем чорби

Read more
play_arrow

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more
play_arrow

Запуштен стан од 24 квадрати претворен во мал рај

Read more