Објавен трејлер за романтичната комедија „Love Hard“

Netflix го објави трејлерот за романтичната комедија „Love Hard“ која пристигнува на 5 ноември.

Во филмот се зборува за лагите кои ги кажуваме поради љубов. Девојка која нема среќа во љубовта ќе се вљуби во момче кое живее на другиот крај од државата и ќе се одлучи да го изненади за празниците. Што ќе се случи, ќе откриете во трејлерот. Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Рекламниот спот за „Зоки Поки“ на РТС

Read more

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

Read more

Тони Колет и Моника Белучи во комедија за мафијата

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да слабеете без да броите калории?

Read more
play_arrow

Фејл компилација со најсмешните незгоди ширум светот

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Squid Game“

Read more
play_arrow

Зошто ни е потребен витаминот Д3?

Read more
play_arrow

Како шеќерот ни влијае на мозокот?

Read more
play_arrow

Топ 10 најмузикални моменти на „The Big Bang Theory“

Read more
play_arrow

Има пет типови на луѓе според тоа како ги трошат парите

Read more
play_arrow

Објавен тизер за второто продолжение на последната сезона на „La Casa de Papel“

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за третата сезона на хит серијата „Narcos: Mexico“

Read more
play_arrow

Проверете дали знаете кои „факти“ за спиењето се само митови

Read more
play_arrow

14 видови храна со малку јаглехидрати

Read more
play_arrow

Десет едноставни вежби за подобрување на видот

Read more