Објавен трејлерот за „Venom 2“ со Вуди Харелсон и Том Харди

Конечно е објавен трејлерот за долгоочекуваното продолжение на „Venom“, со Вуди Харелсон како новиот негативец.

Трејлерот дава увид во трансформацијата на Клејтус Касади (Вуди Харелсон), луд сериски убиец, кој преживува смртоносна инјекција во затвор која всушност буди симбиоза во него и го трансформира.

Премиерата на „Venom: Let There Be Carnage“ е закажана за 24 септември.

реклама

Филм & ТВ

Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Read more

Искрен трејлер за „Cruella“

Read more

Проекција на дигитално реставрираната копија на „Фросина“ во Кинотека

Read more

Сандра Булок и Бред Пит ќе глумат во филмот „Bullet Train“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за видеоиграта „Pokemon Unite“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако се туширате со ладна вода секој ден, цел месец?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Сакаш да направиме селфи?

Read more
play_arrow

Зошто токму сега се појавуваат нови варијанти на коронавирусот?

Read more
play_arrow

Поглед во новиот Sony Xperia 10 III

Read more
play_arrow

9-минутни вежби за затегнат задник и нозе

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Cruella“

Read more
play_arrow

Како радикалните градинари го окупираа Њујорк?

Read more
play_arrow

Денот кога диносаурусите изумреа, објаснет до детали

Read more
play_arrow

10 HIIT вежби за топење на масните наслаги на стомакот

Read more