Од играчка-плачка: 10-годишниот син на Бен Афлек му го „лупна“ луксузното Lamborghini

Бен Афлек на малку потежок начин научи дека 10-годишниците не треба да седат зад воланот на автомобил.

10-годишниот син на Бен Афлек, Семјуел, отишол со татко му и неговата девојка Џенифер Лопез во продавница за луксузни автомобили.

Актерот во еден момент му дозволил на својот син да седне на возачкото седиште додека работел моторот на неговото жолто Lamborghini.

Додека седел зад воланот, Семјуел го ставил возилото во „рикверц“ и удрил во предниот дел на бело BMW паркирано зад него. Момчето било на возачкото седиште со отворена врата, додека Афлек бил меѓу вратата и возачкото седиште, а Лопез седела зад Самуел на возачката страна. По контакт со друго возило, Афлек отишол да види што се случило, а од автомобилот излегол и неговиот син.

Кога утврдиле дека штетата не е страшна, актерот го гушнал синот додека Џенифер го држела за рака и си заминале. Портпаролот на познатиот актер за TMZ изјави дека нема штета и дека двете страни се задоволни и дека нема никакви проблеми.

Семјуел е најмалото дете на Бен Афлек и поранешната сопруга Џенифер Гарнер, а заедно имаат и две ќерки - тринаесетгодишната Серафина и шеснаесетгодишната Вајолет.

Тагови
реклама

Дијагнозата на рак повеќе не е смртна казна, 60% од случаите немаат јасна причина

Read more

Кина се закани дека ќе преземе акција откако САД го соборија балонот

Read more

Twitter пукна од смеа за фотката на Ендрју Тејт со коса

Read more

Синоќа се случи еден од најспектакуларните нокаути досега

Read more

Филм & ТВ

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Read more

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Read more

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Read more

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Read more
 

Сцена

Селена Гомес покажа како изгледа без шминка

Читај повеќе
  • play_arrow

Обожавателите ја изненадија Шакира на 46-тиот роденден

Читај повеќе
  • play_arrow

Зошто ги обожаваме одмаздничките песни посветени на бившите?

Читај повеќе
  • play_arrow

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Читај повеќе

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Читај повеќе

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Читај повеќе
  • play_arrow

Бен Афлек фатен на снимка како ѝ се правда на Џеј Ло: Не сум пиел

Читај повеќе

Болдвин не ги следел вежбите за ракување со револвер - зборувал на телефон

Читај повеќе