Од секс во тоалет на стадион - во притвор во станица

Двајца американски НФЛ навивачи завршија во притвор поради секс на јавно место, а нивното апсење го следеше публика во јавниот тоалет.

Допатувале во Шарлот да го бодрат својот омилен тим Филадејфија Иглс на гости против Каролина Пантерс, но партијата секс очигледно им била повозбудлива отколку натпреварот.

Сето тоа се случувало додека натпреварот бил во тек, кој патем го добија Иглс со 21:19, а полицијата добила дојава дека непознат пар има секс во еден од тоалетите.

На интернет има и снимки од настанот и тоа на една е моментот кога еден полицаец се двоуми дали ги прекине, или да почека самите да излезат. Собраната публика од страна дофрла дека треба да ги остави за завршат работа.

URL

Веднаш по излегувањрто мажот и девојката се уапсени, а подоцна полицијата соопшти дека нема докази дека во толаетот имале секс, но во секој случај ќе бидат казнети бидејќи го прекршиле правилото кое забранува две лица од различен пол да бидат заедно во тоалет.

Remote video URL

Натпреварот се играше пред 72.545 гледачи на „Бенк оф Америка“ стадионот во Шарлот, Северна Каролина.

Тагови
реклама

Најдобри во зодијакот - и астролозите бираат да им се родат децата во овој знак

Read more

Дали треба да ја пиете водата што отстоила преку ноќ во чаша?

Read more

Како изгледаат снимки на белите дробови од вакциниран и невакциниран ковид пациент?

Read more

Ќерките на Анџелина Џоли ја засенија актерката на црвениот тепих

Read more

Живот

Уапсен по грешка: Пакистански таксист ослободен од Гвантанамо по 17 години тортура

Read more

Кои грешки на родителите им ја отежнуваат работата на воспитувачите во градинка?

Read more

Што да направите доколку Вашето куче не сака да се вози во автомобил?

Read more

Три растенија кои носат среќа во домот

Read more
 

Магазин

Уапсен по грешка: Пакистански таксист ослободен од Гвантанамо по 17 години тортура

Читај повеќе
  • play_arrow

Што се случува со белите дробови откако ќе престанете со пушење?

Читај повеќе

Што најмногу сакаат мажите да слушаат за време на сексот?

Читај повеќе

Десерт на денот: Пита со јаболка и суво грозје

Читај повеќе

Шест вежби кои се добри за мозокот

Читај повеќе

Неколку совети како да подготвите вкусно јунешко месо

Читај повеќе
  • filter

Оптичка илузија ја „пресече“ Големата пирамида во Гиза

Читај повеќе

Што ќе се случи на нашето тело ако се тушираме само со вода?

Читај повеќе
  • play_arrow

30 дена студен туш - како ќе реагира телото?

Читај повеќе